Загальна інформація про сільське господарство Швейцарії.. « Сільськогосподарська практика у Швейцарії

Загальна інформація про сільське господарство Швейцарії..


У Швейцарії  в даний час налічується близько 67 000 ферм, які обробляють 10 070 квадратних кілометрів землі. Середньостатистичне господарство має 15,6 га землі. Кожне третє господарство займається підсобними промислами.

Сільське населення Швейцарії налічує близько 260 000  тис. жителів, що складає приблизно 4%  населення країни. 204 000 тис. зайняті  повністю чи частково у сільському господарстві. Близько половини господарств  знаходиться в гірській місцевості. Основною галуззю є молочне господарство. Щорічно виробляється 3.8 млрд літрів молока, 80% з якого переробляється  в сири, масла, вершки, йогурти чи порошкове молоко. Стадо ВРХ налічує 1,7 млн. голів.  На свинофермах вирощується 1,5 млн. свиней. На птахофермах вирощується  близько 7 млн. голів  птиці.  Є також близько 420 000 овець та 62 000 кіз. Що отримувати більше  доходів з власного господарства багато фермерів впроваджують  нові ідеї:Так як  ринок традиційних м’ясопродуктів є перенасиченим, багато фермерів шукають альтернативу: вирощують страусів, лам, бізонів чи оленів, замість картоплі вирощують дині, пропонують відпочинок на фермі, дискотеки, поїздки на ламах чи знижують виробничі витрати обєднуючись в коперативи. На фермах Швейцарії заборонено використання гормонів та антибіотиків у тваринництві, а також обов’язковим є вигульне утримання ВРХ. Кліткове утримання птиці є також забороненим. Площі під овочівництво займають 10 тис гектар, картоплі – 13, 5 тис. гектар. Зернові вирощуються на 90 тис гектар, цукрові буряки на 18 тис гектар, ріпак – 15 тис. гектар. Все більше господарств переходять на біологічне землеробство. На даний час є близько 8 000 господарств, що працюють за цим методом Швейцарія розділена на 26 кантонів. Кожен кантон має своє законодавство. Це може впливати на різні сфери життя, у тому числи на умови практичної роботи.

Цілі та завдання програми для практиканта:

 1. Ціллю програми являється допомога учасникам програми у підготовці їх до змін в що відбуваються в їхніх країнах в сільськогосподарському секторі.
 2. Практиканти працюють на успішних с/г підприємствах та отримують при цьому практичні знання.
 3. Приймаюча особа є дипломованим фермером що забезпечує добре засвоєння теоретичних та практичних навичок.

Цілі та завдання програми для приймаючої особи.

 1. Допомога по господарству
 2. Передача професійного досвіду
 3. Контакт із людьми іншої нації

Вимоги до практикантів\ток

 • Вік – 18-30 р. на дату в’їзду до Швейцарії.
 • Освіта – практиканти повинні пред’явити документи про с/г освіту – довідка про навчання або диплом випускника (не більше 2 роки після закінчення с/г навчального закладу (ПТУ, Технікум, ВУЗ)).  Диплом повинен відповідати профілю практики
 • Довідка про навчання   має  бути перекладена в бюро перекладу на німецьку мову.Також  довідка може бути видана навчальним закладом на німецькій мові.                      Якщо є диплом то він теж перекладається на німецьку мову.
 • Для хлопців – право на водіння транспортного засобу або трактора.
 • Мова –  бажано знання німецької мови ( французької чи італійської ) на достатньому для спілкування рівні. Можливі  також розміщення з англійською мовою.
www.SWISSPRACT.com.ua © 2001 - 2011
+38 067 3820149 [email protected] Контакти Лінки